anasayfa

HAKKIMIZDA

1974 yılında Bayram Ali Aydoğan tarafından turşu satmak için kurulan firmamız yapmış olduğu turşularla sektörde istediği seviyeye ulaşmıştır. Turşucu Bayram Usta sektöre kale içinde merhaba demiş ve 15 yıl boyunca burada faaliyet göstermiştir.Daha sonra 2 yıl boyunca çalışmalarına Millet Caddesinde devam etmiştir. Kayseri'nin önde gelen turşucularından olan Turşucu Bayram Usta faaliyetlerine Belediye Durmaz İşmerkezinde devam etmektedir.

Turşucu Bayram Usta'da kapıdan içeri girdiğiniz anda bir renk cümbüşü, mis gibi turşu kokusu alıyor insanı. Turşuların zeytinlerin yeşili, sarısı, kırmızısı iyice insanın iştahını kabartıyor. Hayatımızda bazı tatlar hiç eksilmez, her zaman varolur ancak tüketim alışkanlıkları ile şekil değiştiriler, hızla değişen yaşam tarzlarımız ile artık evlerde turşu yapma geleneği azalsa da, geleneksel usül ile özel üretim ve satış yapan böylesine kendine has mekanların yaşatılması hayatımıza farklı bir değer, farklı bir renk ve güzellik katıyor. Taklitlerinden sakının...

MİSYON VE VİZYON

Küçük, günlük dokunuşların bir araya gelerek büyük bir fark yaratabileceği konusunda insanlara ilham veriyoruz. Turşucu Bayram Usta kullandığı malzemelerle hem hijyen konusunda hemde doğallık konusunda müşteri memnuniyetini üst düzeyde sağlamıştır. Uzun dönemde başarımız, kendimizi üstün performans ve verimlilik standartlarına, etkin bir biçimde birlikte çalışmaya adamayı, bunun yanı sıra yeni fikirlere sarılma ve sürekli öğrenme isteği duymayı gerektirmektedir.

 

Medyaonline ANASAYFA